20.10
17:00
MaÄva
Zlatibor
1
0
|
20.10.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
20.10
15:00
VinÄa
Zuce 2019
1
4
|
20.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
20.10
14:30
Sloboda
Mokra Gora
0
5
|
20.10.2021 14:30 | 0 : 5 |
|
20.10
14:30
SFS Borac
Orlovi
3
0
|
20.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
20.10
14:30
Dunav
Lužnica
4
1
|
20.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
20.10
15:00
Sveti Stefan
Palilulac
0
10
|
20.10.2021 15:00 | 0 : 10 |
|
20.10
16:30
Borac
Tuzla City
1
1
|
20.10.2021 16:30 | 1 : 1 |
20.10
15:30
Gusinje
Ibar
0
4
|
20.10.2021 15:30 | 0 : 4 |
|
20.10
20:45
Fulham
Cardiff City
2
0
|
20.10.2021 20:45 | 2 : 0 | |||||||
20.10
20:45
Middlesbrough
Barnsley
2
0
|
20.10.2021 20:45 | 2 : 0 | |||||||
20.10
20:45
Preston North End
Coventry City
2
1
|
20.10.2021 20:45 | 2 : 1 | |||||||
20.10
20:45
Hull City
Peterborough United
1
2
|
20.10.2021 20:45 | 1 : 2 | |||||||
20.10
20:45
Swansea City
West Bromwich Albion
2
1
|
20.10.2021 20:45 | 2 : 1 | |||||||
20.10
20:45
Huddersfield Town
Birmingham City
0
0
|
20.10.2021 20:45 | 0 : 0 | |||||||
20.10
21:00
Reading
Blackpool
2
3
|
20.10.2021 21:00 | 2 : 3 |
20.10
18:45
Barcelona
Dinamo Kiev
1
0
|
20.10.2021 18:45 | 1 : 0 | |||||||
20.10
21:00
Benfica
Bayern Munich
0
4
|
20.10.2021 21:00 | 0 : 4 |
20.10
21:00
Young Boys
Villarreal
1
4
|
20.10.2021 21:00 | 1 : 4 | |||||||
20.10
21:00
Manchester United
Atalanta
3
2
|
20.10.2021 21:00 | 3 : 2 |
20.10
18:45
Salzburg
Wolfsburg
3
1
|
20.10.2021 18:45 | 3 : 1 | |||||||
20.10
21:00
Lille
Sevilla
0
0
|
20.10.2021 21:00 | 0 : 0 |
20.10
21:00
Chelsea
Malmƶ
4
0
|
20.10.2021 21:00 | 4 : 0 | |||||||
20.10
21:00
Zenit
Juventus
0
1
|
20.10.2021 21:00 | 0 : 1 |
20.10
16:30
Spartak
Leicester City
3
4
|
20.10.2021 16:30 | 3 : 4 |
20.10
13:30
Å umadija 1903
Metalac (GM)
1
3
|
20.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
20.10
13:30
Sloga (P)
Loznica
1
0
|
20.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
20.10
13:30
Javor
Jedinstvo
2
1
|
20.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
20.10
13:30
Sloga (K)
RadniÄki (V)
3
1
|
20.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
20.10
13:30
Borac 1926
Zlatibor
4
1
|
20.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
20.10
13:30
GFK Sloboda
Sunrise Å abac
3
3
|
20.10.2021 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
20.10
13:30
Mladi radnik 1926
Mladost (L)
1
0
|
20.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
20.10
10:00
Mladost (NS)
Prof. Bolesnikov
1
4
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
20.10
11:00
Studentski Grad
IMT 2
3
0
|
20.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
20.10
10:00
Crnokosa
RadniÄki (K)
1
3
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 3 | |||||||
20.10
10:00
Novi Pazar
Takovo
3
1
|
20.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.10
10:00
OFK Senjak
Jedinstvo Putevi
0
3
|
20.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.10
10:00
KaraÄorÄe
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
20.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
20.10
13:30
Voždovac
TSC
1
0
|
20.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
20.10
11:00
OFK Beograd
Rad
0
1
|
20.10.2021 11:00 | 0 : 1 | |||||||
20.10
11:00
Brodarac
Zemun
5
1
|
20.10.2021 11:00 | 5 : 1 | |||||||
20.10
13:00
RadniÄki 1923
IMT
1
2
|
20.10.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
20.10
11:00
Partizan
ÄukariÄki
1
0
|
20.10.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
20.10
13:00
Spartak ŽK
RFK GrafiÄar
1
1
|
20.10.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
20.10
13:30
MaÄva
Mladost (L)
0
2
|
20.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
20.10
10:00
Å umadija 1903
Metalac (GM)
1
4
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
20.10
11:00
Savacijum
Loznica
0
0
|
20.10.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.10
14:30
Javor
Jedinstvo
4
0
|
20.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
20.10
11:00
Sloga (K)
RadniÄki (V)
2
0
|
20.10.2021 11:00 | 2 : 0 | |||||||
20.10
13:30
Borac 1926
MaÄva
0
1
|
20.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
20.10
12:30
Novi Pazar
Apolon 4
4
1
|
20.10.2021 12:30 | 4 : 1 |
|
||||||
20.10
11:00
GFK Sloboda
Sunrise Å abac
3
0
|
20.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.10
14:30
Apolon 2018
RadniÄki 1923
1
0
|
20.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
20.10
17:00
TSC
RadniÄki 1912
2
0
|
20.10.2021 17:00 | 2 : 0 |
20.10
12:30
SinÄeliÄ
RFK GrafiÄar
3
0
|
20.10.2021 12:30 | 3 : 0 |
|
20.10
11:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
1
1
|
20.10.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
20.10
10:00
Novi Pazar
TrepÄa
5
1
|
20.10.2021 10:00 | 5 : 1 |
20.10
14:00
ODR
GFK Sloven
2
0
|
20.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
20.10
10:00
RaÄevac
OFK Senjak
1
3
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
20.10
11:00
MaÄva 1929
Vrelo Sport
4
1
|
20.10.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
20.10
11:00
FAP
Spartak 1976
0
1
|
20.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
20.10
10:00
Bubamara
RadniÄki 1923
1
4
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
20.10
10:00
SuŔica
Sloga (K)
1
1
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.10
10:00
Novi Pazar
Apolon 4
1
1
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.10
10:00
Kosmet
AF AS Novi Pazar
2
2
|
20.10.2021 10:00 | 2 : 2 | |||||||
20.10
10:00
Apolon 2018
Kiker
4
2
|
20.10.2021 10:00 | 4 : 2 |
20.10
10:00
Polimlje
Mladost (L)
4
5
|
20.10.2021 10:00 | 4 : 5 |
|
||||||
20.10
10:00
Spartak 1976
Jedinstvo Putevi
1
8
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
20.10
10:00
GFK Sloboda
Borac 1926
2
0
|
20.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.10
10:00
Takovo
Ares 2015
2
7
|
20.10.2021 10:00 | 2 : 7 |
|
||||||
20.10
10:00
Sloboda (Ä)
Sloga (BB)
7
1
|
20.10.2021 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
20.10
10:00
Sloga (P)
GauÄosi
1
4
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
20.10
10:00
Metalac
Zlatibor
2
2
|
20.10.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
20.10
10:00
Senjak
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
1
|
20.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.10
15:00
Savacium
Ribnica
8
0
|
20.10.2021 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
20.10
15:00
Omladinac 2014
Respekt
3
2
|
20.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
20.10
10:00
MaÄva (Å )
Sun Rise
1
2
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
20.10
11:00
Loznica
MaÄva 1929
8
1
|
20.10.2021 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
20.10
10:00
Jedinstvo (Ub)
RadniÄki (V)
2
4
|
20.10.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
20.10
13:30
Drina
RaÄevac
4
3
|
20.10.2021 13:30 | 4 : 3 |
|
20.10
10:00
Jasenica 2017
Cepelin 026
2
5
|
20.10.2021 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
20.10
10:00
Zvižd
PetliÄ SD 2006
0
3
|
20.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.10
10:00
ŽelezniÄar
Smederevo 1924
4
2
|
20.10.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
20.10
10:00
RSK
Sloga 33
5
0
|
20.10.2021 10:00 | 5 : 0 | |||||||
20.10
10:00
AF Duljaj
OPK Rudar 1933
1
1
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 1 | |||||||
20.10
10:00
Soko 2015
Plana
1
3
|
20.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
20.10
10:00
Mladi radnik 1926
VGSK
6
3
|
20.10.2021 10:00 | 6 : 3 |
|
||||||
20.10
10:00
Å umadija
AF ÄokiÄ
3
0
|
20.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
20.10
20:15
Slask
Lietkabelis
59
70
|
20.10.2021 20:15 | 59 : 70 |
20.10
19:00
Frutti Extra Bursaspor
Virtus Segafredo
83
101
|
20.10.2021 19:00 | 83 : 101 | |||||||
20.10
19:30
Ratiopharm Ulm
BuduÄnost VOLI
79
86
|
20.10.2021 19:30 | 79 : 86 | |||||||
20.10
20:00
Mincidelice JL Bourg Basket
Reyer Venezia
62
73
|
20.10.2021 20:00 | 62 : 73 |
20.10
18:00
Zlatibor
TamiÅ”
82
48
|
20.10.2021 18:00 | 82 : 48 |
20.10
16:00
Crvena zvezda 2
Mladenovac
75
66
|
20.10.2021 16:00 | 75 : 66 |
20.10
20:15
Eko Sport
SurÄin
74
50
|
20.10.2021 20:15 | 74 : 50 |
20.10
22:00
Sport's World
BeoÄin
83
74
|
20.10.2021 22:00 | 83 : 74 |
20.10
17:00
Orlovi
Triglav
61
60
|
20.10.2021 17:00 | 61 : 60 | |||||||
20.10
00:00
Vojvodina 021
OKK Feniks
20
0
|
20.10.2021 00:00 | 20 : 0 |
20.10
16:00
Montana 2003
Cinkarna Celje
77
74
|
20.10.2021 16:00 | 77 : 74 |
20.10
20:00
Spartak (S)
Jedinstvo (SP)
3
2
|
20.10.2021 20:00 | 3 : 2 | |||||||
20.10
18:00
RadniÄki
Kosovska Mitrovica
3
0
|
20.10.2021 18:00 | 3 : 0 |
20.10
19:00
TENT
Student
3
0
|
20.10.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
20.10
18:00
Jedinstvo (SP)
Beograd
3
0
|
20.10.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
20.10
19:00
Ub
Smederevo
3
0
|
20.10.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
20.10
19:00
ŽelezniÄar
Zlatibor
3
0
|
20.10.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
20.10
20:00
Srem (SM)
Novi Sad
3
0
|
20.10.2021 20:00 | 3 : 0 |
20.10
20:00
Vlasotince
KurŔumlija
28
27
|
20.10.2021 20:00 | 28 : 27 | |||||||
20.10
20:00
Jastrebac
Priboj
25
28
|
20.10.2021 20:00 | 25 : 28 | |||||||
20.10
19:00
Župa 54
Vranje 1957
29
33
|
20.10.2021 19:00 | 29 : 33 | |||||||
20.10
20:00
Zlatar
Hajduk Veljko
23
32
|
20.10.2021 20:00 | 23 : 32 | |||||||
20.10
20:00
Metalac
TopliÄanin
22
27
|
20.10.2021 20:00 | 22 : 27 | |||||||
20.10
19:30
Bela Palanka
Jagodina
27
26
|
20.10.2021 19:30 | 27 : 26 |
20.10
18:00
Vrbas
Smederevo
25
29
|
20.10.2021 18:00 | 25 : 29 | |||||||
20.10
19:00
Morava
Sportski Centar Voždovac 2012
29
32
|
20.10.2021 19:00 | 29 : 32 | |||||||
20.10
18:00
Crvenka
Kikinda
22
25
|
20.10.2021 18:00 | 22 : 25 | |||||||
20.10
18:00
InÄija
Ub
33
29
|
20.10.2021 18:00 | 33 : 29 | |||||||
20.10
19:00
Sivac 69
Apatin
33
25
|
20.10.2021 19:00 | 33 : 25 |
20.10
21:00
Titel
Putinci
19
23
|
20.10.2021 21:00 | 19 : 23 |
20.10
18:00
ŽitoraÄa
Radan
19
23
|
20.10.2021 18:00 | 19 : 23 |
20.10
19:00
PanÄevo
Srem
18
28
|
20.10.2021 19:00 | 18 : 28 | |||||||
20.10
20:00
TopliÄanin
Petrovaradin
22
23
|
20.10.2021 20:00 | 22 : 23 | |||||||
20.10
18:30
ZajeÄar 1949
Prijepolje
26
30
|
20.10.2021 18:30 | 26 : 30 | |||||||
20.10
17:30
RadniÄki BG
Kikinda
15
26
|
20.10.2021 17:30 | 15 : 26 |
20.10
21:00
Partizan
Å abac
15
10
|
20.10.2021 21:00 | 15 : 10 |
20.10
19:15
Slavija Junior
Hidria Jesenice
5
1
|
20.10.2021 19:15 | 5 : 1 |